تم فارست فارسی

افزودن WHMCS به ویژوال کامپوزر با افزونه WPBakery Visual Composer WHMCS Elements

WHMCS یک پلتفرم مالی و اتوماسیون کامل برای شرکت های هاستینگ است که می توانید مدیریت کاربران و سرویس ها را به کمک آن انجام دهید. در وردپرس و در صفحه ساز ویژوال کامپوزر می توانید اقدام به افزودن WHMCS به ویژوال کامپوزر کرده و در طراحی های خود از آن استفاده کنید.

ویژوال کامپوزر یکی از صفحه سازهای قدرتمند و محبوب است که به صورت تجاری ارائه می شود و با کمک افزودنی های این صفحه ساز می توانید قابلیت های بیشتری را به آن اضافه کرده و در طراحی های خود استفاده نمایید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم یکی از افزودنی های ویژوال کامپوزر را برای افزودن المان های مرتبط با WHMCS معرفی کنم، در ادامه با من همراه باشید.

افزودن WHMCS به ویژوال کامپوزر

افزونه ای که در این آموزش برای اضافه کردن المان های مرتبط با WHMCS در صفحه ساز ویژوال کامپوزر برای بهبود طراحی معرفی می کنم، با عنوان WPBakery Visual Composer WHMCS Elements در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از ۱.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را از کاربران خود دریافت کند.

برای نمایش المان های مرتبط با WHMCS در ویژوال کامپوزر، با کلیک روی دکمه زیر این افوزنه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه WPBakery Visual Composer WHMCS Elements

پس از نصب و فعال سازی افزونه هیچ منو یا زیرمنوی جدیدی به پیشخوان وب سایت وردپرسی شما اضافه نمی شود و لازم نیست هیچ تنظیماتی را بر روی این افزونه انجام دهید.

المان های WHMCS بلافاصله پس از نصب افزونه به ویژوال کامپوزر اضافه می شوند و کافی است مانند آنچه در آموزش نحوه کار کردن با ویژوال کامپوزر توضیح دادم، برگه دلخواه خود را با ویژوال کامپوزر ایجاد کرده و سپس اقدام به افزودن المان های WHMCS کنید.

برای این منظور کافی است مانند گذشته روی دکمه افزودن المان در برگه خود کلیک کنید و در تب VOID ELEMENTS می توانید هر المانی که برای WHMCS را لازم دارید بیابید.

المان های مربوط به WHMCS
المان های VOID ELEMENTS

این المان ها شامل المان جستجوی دامنه، جدول قیمت گذاری و پایگاه دانش می باشد. هر کدام از المان ها را می توانید در جایگاه دلخواه استفاده نمایید.

افزودن المان جستجوی دامنه

برای این منظور کافی است Domain Search را در جایگاه دلخواه خود اضافه کنید و سپس مانند آنچه در ادامه توضیح می دهم پیکربندی کنید.

تب محتوای جستجوی دامنه
محتوای المان جستجوی دامنه

تنظیمات Domain Search برای افزودن WHMCS به ویژوال کامپوزر شامل سه تب می باشد. در تب Content عنوان جستجو، متن داخل باکس جستجو و آدرس محل WHMCS را وارد کنید.

بخش دکمه جستجوی دامنه
دکمه جستجوی دامنه

در تب Button نیز می توانید نمایش یا عدم نمایش دکمه، رنگ دکمه جستجو و عنوان آن را شخصی سازی کنید. پس از ذخیره تغییرات مانند تصویر زیر، باکس جستجوی دامنه در برگه شما نمایش داده خواهد شد.

پیش نمایش جستجوی دامنه
باکس جستجوی دامنه

افزودن پلن های هاستینگ

برای نمایش پلن های خود نیز می توانید از المان WHMCS Pricing Table استفاده نمایید و در تعداد ستون های دلخواه پلن های خود را نمایش دهید.

استفاده از نمایش پلن های قیمت
نمایش پلن های هاستینگ در کامپوزر

برای مثال در تصویر بالا با افزودن WHMCS به ویژوال کامپوزر برای نمایش پلن های هاستینگ از سه ستون استفاده شده است و پیش نمایش این سه ستون مانند تصویر زیر خواهد بود که می توانید رنگبندی، فونت ها و مقادیر را به دلخواه تغییر دهید.

پیش نمایش جداول قیمت گذاری
جداول قیمت گذاری

افزودن جستجو در پایگاه دانش

برای هر وب سایت هاستینگ باید یک بخش پایگاه دانش نیز تعبیه کنید و با افزودن WHMCS به ویژوال کامپوزر می توانید جستجو در پایگاه داده را در برگه خود نمایش دهید.

برای این منظور از المان Knowledgebase Section استفاده کنید و عنوان جستجو، محتوای باکس جستجو و رنگ دکمه را به دلخواه خود تغییر دهید.

پیش نمایش جستجو در پایگاه دانش
جستجو در پایگاه دانش

در نهایت مانند تصویر زیر می توانید سه رکن اساسی برای داشتن WHMCS را در وب سایت خود با کمک ویژوال کامپوزر نمایش دهید.

پیش نمایش افزونه WPBakery Visual Composer WHMCS Elements
نمایش المان های WHMCS

۵ / ۵ ( ۳ امتیاز )

mojadam

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0