تم فارست فارسی

افکت هاور تصاویر در المنتور با افزونه Image Hover Effects Addon for Elementor

به طور پیش فرض در نسخه رایگان المنتور هم امکاناتی برای دادن افکت هاور برای تصاویر وجود دارد. اما اگر به دنبال امکانات بیشتری برای افکت هاور تصاویر در المنتور هستید، می توانید از افزودنی های این افزونه کمک بگیرید.

نمونه هاور تصاویر
هاور تصاویر پیشرفته

مانند گیف بالا ممکن است بخواهید با عبور ماوس از روی تصاویر، متن دلخواه شما نمایش داده شود و این متن نیز با افکت های مخصوص به خود ظاهر شود.

در المنتور این صفحه ساز محبوب و رایگان به صورت پیش فرض امکانات بسیاری وجود دارد، اما برخی از امکانات محدود هستند و شاید شما چیز بیشتری نیاز داشته باشید. در این لحظه شما می توانید از نسخه تجاری این افزونه یا افزودنی های رایگان آن استفاده کنید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم یکی از افزودنی های المنتور را برای ایجاد افکت هاور تصاویر دلخواه در المنتور معرفی کنم، در ادامه با من همراه باشید.

افکت هاور تصاویر در المنتور

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد افکت های هاور دلخواه بر روی تصاویر در صفحه ساز المنتور معرفی می کنم، با عنوان Image Hover Effects Addon for Elementor در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای نسخه تجاری نیز می باشد، تا کنون با بیش از ۲۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۹ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد افکت هاور دلخواه بر روی تصاویر، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Image Hover Effects Addon for Elementor

دقت کنید که قبل از نصب و راه اندازی این افزونه، باید صفحه ساز المنتور را نصب کنید. پس از نصب و فعال سازی افزونه Image Hover Effects Addon for Elementor، المان جدیدی با عنوان Image Hover Effects در میان المان های موجود در المنتور ظاهر می شود.

المان هاور تصاویر
المان هاور تصاویر ویژه

مانند هر المان دیگری این المان را نیز در جایگاهی که تمایل دارید تصویر با افکت هاور دلخواهتان قرار بگیرد، با کشیدن و رها کردن قرار دهید.

افزودن تصویر دارای هاور
افزودن تصویر دارای هاور

همانطور که مشاهده می کنید، ابتدا در گزینه افکت، افکت هاور تصاویر در المنتور را می توانید انتخاب کنید. یک تصویر انتخاب کرده، اندازه آن را مشخص کنید و برای متنی که پس از هاور قصد دارید روی تصویر قرار بگیرید، عنوان و توضیحات دلخواه را وارد کنید. همچنین می توانید برای عنوان وارد شده یک آیکون انتخاب کرده و قبل یا بعد از عنوان قرار دهید.

استایل دادن به تصویر دارای هاور
استایل به تصویر

در تب استایل می توانید رنگ پس زمینه هاور تصاویر در المنتور، محل قرار گیری، رنگ و فونت عنوان و توضیحات و رنگ و اندازه آیکون را شخصی سازی کنید.

در نهایت پس از عبور ماوس از روی تصویر، با افکت انتخابی، متن وارد شده با جزئیات وراد شده مانند تصویر بالا نمایش داده می شود.

پیش نمایش افزونه Image Hover Effects Addon for Elementor
نمایش هاور ویژه تصاویر

علاوه بر افکت های موجود، افزونه Image Hover Effects Addon for Elementor افکت های بیشتری در نسخه تجاری دارد.

۵ / ۵ ( ۲ امتیاز )

mojadam

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0