تم فارست فارسی

تخفیف حرفه ای در EDD با افزونه EDD Advanced Discounts

ایجاد تخفیف می تواند بخش جذاب در فروشگاه های اینترنتی باشد، کوپن تخفیف حرفه ای در EDD ایجاد کنید و با در دسترس قرار دادن این کوپن در اختیار مشتریان فروش خود را افزایش دهید.

 قبلا در مورد نحوه ایجاد کد تخفیف در EDD توضیح داده بودم و همچنین در مورد ایجاد محصول دانلودی با کمک Easy Digital Downloads، اما دادن تخفیف تنها به ایجاد یک کوپن ساده محدود نمی شود.

زمانیکه چندین مدل محصول دارید و هر کدام چندین قیمت دارند، شما می خواهید برای هر کدام از انواع محصولات دانلودی خود یک نوع تخفیف در نظر بگیرید و این کار با تخفیف ساده افزونه EDD امکان پذیر نیست.

در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم نحوه ایجاد تخفیف حرفه ای در EDD را برای ایجاد تخفیف برای انواع محصولات آموزش دهم، پس با من همراه باشید.

تخفیف حرفه ای در EDD

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد تخفیف معرفی می کنم، با عنوان EDD Advanced Discounts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۴۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد تخفیف حرفه ای در EDD با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه EDD Advanced Discounts

پس از نصب و فعال سازی افزونه منوی جدیدی به پیشخوان وب سایت شما اضافه نمی شود و لازم نیست تنظیمات خاصی انجام دهید، کافی است مانند آنچه قبلا برای ایجاد کد تخفیف در EDD انجام می دادید، به منوی دانلود ها >> کدهای تخفیف رفته و روی دکمه افزودن کلیک کنید.

افزودن کد تخفیف حرفه ای
افزودن کد تخفیف برای مدل های مختلف محصولات

همانطور که در تصویر بالا هم مشاهده می کنید، دو گزینه با عنوان های Product Requirements و Maximum Amount به این صفحه اضافه شده است.

Product Requirements: با کمک افزونه EDD Advanced Discounts علاوه بر تفکیک تخفیف برای محصولات دانلودی، می توانید با کمک این گزینه تخفیف را تنها به یک قیمت یا یک نوع از محصول دانلودی خود اختصاص دهید.

Maximum Amount: مانند قبل در این گزینه حداکثر تعدادی که این کد تخفیف می تواند مورد استفاده قرار گیرد را در این گزینه وارد کنید.

اکنون پس از افزودن کد تخفیف حرفه ای در EDD می توانید کد تخفیف با روش های مختلف در اختیار کاربران خود قرار دهید.

۵ / ۵ ( ۳ امتیاز )

mojadam

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0