تم فارست فارسی

دریافت بک لینک رایگان برای صفحات داخلی

اگر به دنبال آموزش دریافت بک لینک رایگان هستید، این مطلب رو با دقت تا انتها بخونید.بک لینک صفحات داخلی

بک لینک چیست؟

هر لینکی که باعث ورود کاربر از سایت های دیگر به صفحات سایت شما شود، بک لینک یا Backlink می‌گویند.

وقتی یک معلم خصوصی برای درس دادن به فرزندتان به خانه‌تان می‌آید، او را درب منزل نگه می‌دارید یا به داخل خانه وی را راهنمایی می‌کنید؟ بیشتر اشخاصی که به دنبال هدف خاصی می‌گردند، قصد دارند به صورت مستقیم وارد سایت شما شوند و به دنبال هدف خود باشند، به همین علت است که شما باید کاربر را مستقیما به بخش مورد نظر خود راهنمایی کنید، چرا که خیلی از افراد حوصله ندارند بعد از وارد شدن به سایت دنبال صفحه مورد نظر بگردند و اگر بخواهند این کار را انجام بدهند، مطمئن باشید رقیب‌تان این اصل برای دریافت بک لینک رایگان را رعایت کرده و کار را از شما می‌دزدد! ، به این کار بک لینک صفحات داخلی می‌گویند.

توجه داشته باشید که اگر لینک سازی اصولی برای صفحات داخلی خود نداشته باشید، شانس کمتری برای جذب مخاطب و کاربران از گوگل خواهید داشت. بر اساس اصول سئو، شما باید یک سوم از بک لینک های خودتون رو به صفحه اصلی ارجاع بدید و بقیه را به صفحات مربوط به هر کلمه کلیدی ارجاع بدید. به معنی بهتر برای سئو بهتر، باید کلمات کلیدی را به صفحات مربوطه اختصاص دهید و یک سوم بک لینک های خودتون رو به صفحه اصلی، در ضمن حتما توجه داشته باشید که زمان لینک سازی حتما باید انکر تکست (anchor text) متفاوتی را برای هر لینک خود وارد کنید تا گوگل لینک سازی را غیرطبیعی در نظر نگیرد.

اهمیت بک لینک صفحات داخلی دقیقا در چیست؟

دلایل گسترده و زیادی برای بک لینک وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:

اعتبار صفحه وب سایت:

اعتبار صفحه اصلی سایت شما با بک لینک های با کیفیت بالا رفته و باعث بهبود وضعیت سایت شما در نتایج موتور های جست‌‌وجو خواهد شد، با این تفسیر، بالا رفتن اعتبار صفحه نخست به تنهایی باعث افزایش اعتبار دامنه نمی‌شود و بلکه نیاز است صفحات داخلی سایت نیز از اعتبار بالایی برخوردار باشد، حتما یادتان باشد که با بک لینک باکیفیت به صفحات داخلی سایت و ارتقا اعتبار آن‌ها، اعتبار دامنه‌تان به صورت چشم‌گیری رشد پیدا خواهد کرد.

متنوع بودن بک لینک ها:

اگر مثلا شما ۱۰۰ بک لینک از سایت‌های مختلف به صفحه اصلی سایت خود داشته باشید، به احتمال زیاد موتور های جست و جو به سایت شما مشوک شده و بک لینک های سایت را غیر طبیعی شناسایی می‌کنند.توجه داشته باشید که این امر باعث اسپم شناخته شدن وب سایت شما می‌شود، به خصوص اگر لینک ها در زمان کوتاهی به وجود آمده باشند. به همین علت بهتر است که بک لینک های ورودی به سایت شما در بین صفحات مختلف تقسیم شوند تا با قوانین گوگل و سایر موتور های جست و جو گر هماهنگ باشد.بک لینک رایگان بک لینک صفحات داخلی اموزش دریافت بک لینک رایگان

ارتباط دقیق موضوعات:

فکر کنید که یک بازدیدکننده از بک لینک شما با کلمه کلیدی ” خرید لپ تاپ ایسوس ” وارد سایت‌تان شود و آن لینک به صفحه مربوطه وارد شود و کاربر با اطلاعات زیادی در زمینه لپ تاپ ایسوس مواجه شود، مطمئن باشید کاربر از سایت شما خارج شده و اصطلاحا بانس ریت (bounce rate) آن صفحه سایت را افزایش دهد و باعث کاهش اعتبار سایت شما شود، اما با هدایت کاربران به صفحات داخلی و خاص سایت که از طریق بک لینک وارد سایت شما می‌شود، می‌توانید توجه بازدید کنندگان را جلب کنید. بک لینک رایگان

افزایش ترافیک ورودی به وب سایت:

وقتی که تمامی بک لینک های خودتون رو به صفحه اصلی سایت ارجا بدید، نهایتا در دو یا سه کلمه کلیدی پیشرفت خواهید کرد اما با استفاده از صفحات داخلی به راحتی می‌توانید گستردگی کلمات کلیدی خود را بدون دردسر انجام دهید.

شما در کمترین زمان می‌توانید کل اینترنت را در زمینه کاری خود تصرف کنید! وقتی برای هر موضوع یک صفحه خاص داشته باشید، در صفحات گوگل صفحات مجزایی از سایت شما قرار می‌گیرد و به همین ترتیب ورودی سایت شما از گوگل و سایر موتور های جست و جو گر به راحتی افزایش یافته و همچنین خوشبختانه بانس ریت صفحه سایت شما به شدت کاهش می‌یابد.به یاد داشته باشید که اگر برای هر موضوع یک صفحه داشته باشید، با استفاده از تگ های سئو و عناوین سئو، راحت تر می‌توانید محصولات خودتون رو به کاربران بفروشید!

بک لینک | بک لینک رایگان | بکلینک | بکلینک رایگان | لینک سازی داخلی | لینک سازیچگونه بک لینک رایگان داشته باشیم؟

در ادامه مقاله، چند روش خاص و مناسب در سال ۲۰۱۹ برای دریافت بک لینک رایگان برای صفحات داخلی سایت را معرفی و شرح می‌دهیم:

ثبت کردن نظر در وبلاگ‌ها

وقتی که مطالب وبلاگ‌هایی که با موضوع کاری شما مرتبط هستند را می‌خوانید و برای آن‌ها نظر می‌گذارید، به راحتی با قرار دادن آدرس یکی از صفحات داخلی سایت خودتون که با موضوع آن مرتبط است، می‌توانید بک لینک رایگان و با کیفیت دریافت کنید.

هم‌نشینی در فروم‌‌ها (انجمن‌ها)

وقتی مانند بخش وبلاگ، شما می‌توانید با ساخت اکانت‌های مختلف در فروم‌ها و قرار دادن آدرس سایت در امضا حساب کاربری یا قرار دادن لینک خود در گفت و گو های مرتبط با کار خود، بک لینک رایگان برای صفحات داخلی سایت دریافت کنید.

فقط باید مواظب باشید و توجه داشته باشید که به صورت مستقیم و تک عنوانی برای خود لینک سازی نکنید.

منظور ما این است که مثلا در یک پست، فقط یک لینک و کلمه کلیدی قرار ندهید.

نوشتن پست مهمان

خیلی از سایت‌ها و وبلاگ‌ها به کاربرانشان اجازه می‌دهند که مطالب‌شان را از طریق سایت آن‌ها منتشر کنند، شما با نوشتن مطلب مناسب و قرار دادن آدرس یکی از صفحات داخلی مرتبط با موضوع کاری، می‌توانید بک لینک رایگان با کیفیت برای سایت خود دست و پا کنید.

وبلاگ

بک لینک | بک لینک رایگان | بکلینک | بکلینک رایگان | لینک سازی داخلی | لینک سازیاگر شما یک وبلاگ برای سایت خود داشته باشید، لینک دادن به سایر صفحات و مقالات دیگر از داخل هر نوشته بدون هیچ هزینه‌ای توسط خودتان انجام شده و در ضمن بر روی سئو نیز تاثیر مثبت خواهد داشت، به صورت کلی به این کار لینک سازی داخلی گفته می‌شود که باعث می‌شود ربات های موتور های جست و جو برای ایندکس کردن سایت سرعت بیشتری را اعمال کنند و ارتباط میان صفحات را بهتر شناسایی می‌کنند.

قرار دادن صفحات داخلی در وب‌دایرکتوری‌های مخصوص

لینک صفحات داخلی سایت خودتون رو در وب دایرکتوری های مخصوص یا مرتبط به موضوع کاری‌تان ثبت کنید.

منتشر کردن مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی

در صفحات مجازی خود نظیر اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و تلگرام مطالبی حاوی لینک صفحات منتشر کنید، حتی اگر این بک لینک رایگان ، به صورت نوفالو باشد، شما به راحتی از این شبکه‌های اجتماعی می‌توانید برای سایت خود بازدید کننده جذب کنید.

امضای ایمیل

بک لینک رایگان خود را در محل امضاء ایمیل قرار دهید، این کار برای ایمیل‌های کاری و مرتبط با وب سایت شما بسیار مفید است.

در ضمن شما هم می‌توانید روش‌های مختلفی را با خلاقیت خود برای دریافت بک لینک رایگان پیدا کنید اما دقت کنید که مقالات و مطالب خودتون رو در صفحاتی مرتبط با موضوع کاری خود معرفی کنید و از قرار دادن آدرس سایت‌های نامرتبط خودداری کنید.

در ضمن بسیار خوشحال میشم که اگر روش‌های جدید برای دریافت بک لینک رایگان پیدا کردید، از طریق بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید.

mojadam

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0