تم فارست فارسی

ساخت محصولات به زودی در EDD با افزونه Edd Coming Soon

با داشتن محصولات به زودی قبل از اینکه محصول شما آماده انتشار و فروش باشد، می توانید آن را معرفی و بازاریابی کنید و بلافاصله بعد از آماده شدن محصول، اقدام به فروش محصول خود نمایید. امکان ساخت محصولات به زودی در EDD نیز وجود دارد.

اغلب افزودنی های Easy Digital Downloads به صورت تجاری عرضه می شوند و برای استفاده از آن ها باید هزینه پرداخت کنید، اما برخی نیز دارای نسخه های فریمیوم هستند به این معنی که نسخه رایگان با امکانات کمتر نسبت به نسخه تجاری وجود دارد.

در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم یکی دیگر از افزودنی های EDD را برای ساخت محصولات به زودی معرفی کنم؛ در ادامه با من همراه باشید.

ساخت محصولات به زودی در EDD

افزونه ای که برای ایجاد محصول coming soon در EDD معرفی می کنم، با عنوان Edd Coming Soon در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای نسخه های تجاری نیز می باشد، تا کنون با بیش از ۵۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را به دست بیاورد و با اینکه مدت زمان زیادی از آخرین به روزرسانی آن می گذرد به درستی در آخرین نسخه وردپرس تست شده (نسخه ۵.۳.۲) کار می کند.

برای ایجاد محصولات به زودی در EDD با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی این افزونه در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Edd Coming Soon

پس از نصب و فعال سازی افزونه هیچ منو یا زیرمنوی جدیدی به پیشخوان وب سایت شما اضافه نشده ولازم نیست هیچ تنظیمات خاصی بر روی سایتتان انجام دهید.

کافی است برای ایجاد محصولات به زودی در EDD مانند آنچه در آموزش نحوه افزودن محصول دانلودی در EDD توضیح دادم، محصول جدید خود را اضافه کنید.

در نهایت اگر محصول شما هنوز آماده ارائه نشده است و تمایل دارید اقدام به قرار دادن محصول در لیست به زودی کنید، کافی است در باکس سمت چپ با عنوان تنظیمات دانلود، گزینه Enable Coming Soon / Custom Status download را فعال کنید.

فعال سازی محصولات به زودی در edd
فعال سازی محصولات به زودی

پس از فعال سازی این گزینه در باکس Custom Status text عبارت دلخواه را برای محصول به زودی وارد نمایید، به صورت پیش این عبارت Coming Soon می باشد.

علاوه بر این در قسمت Voting نیز می توانید قابلیت درخواست برای این محصول را فعال کرده و قبل از انتشار نهایی از تعداد درخواست ها برای محصول خود با خبر باشید.

پیش نمایش افزونه Edd Coming Soon
پیش نمایش افزونه

در نهایت پس از ایجاد محصولات به زودی در EDD مانند تصویر بالا به محصول شما قابلیت به زودی و قابلیت درخواست محصول اضافه می شود.

۵ / ۵ ( ۲ امتیاز )

mojadam

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0