تم فارست فارسی

طراحی سایت صرافی

صرافی

 

امروزه نیاز به پولهای رایج در جهان  مثل یورو و دلارو …  برای بسیاری از اشخاص امری مهم و ضروری می باشد. از خریدهای اینترنتی و رزرو هتل و اقامتگاه های تفریحی تا ثبت نام برای آزمونهای دروس علمی میتواند از مهم بودن این مسئله اطلاع بدهد. متاسفانه در ایران تعداد سایت صرافی خیلی کم هستند و آنهایی هم که وجوددارند  نمای ظاهری چندان مطلوبی ندارند و نمی توانند توجه بازدیدکنندگان را  حتی برای چند لحظه جلب سایت خود نمایند. جالب اینکه موارد مربوط به ارز و خرید و فروش آن میتواند در دنیای امروز به صورت آنلاین اتفاق بیافتد، فقط به شرطی که درخواست مشتریان  را شناسایی نموده و تقاضای آنها  طراحی و پیاده سازی شود.
شرکت سه سوت وب دارای سابقه و تجربه گرانبهایی در پیاده سازی و طراحی سایت صرافی میباشد. علاوه بر طراحی میتوانیم از روشهایی استفاده کنیم که در کلمات کلیدی که بیشتر اشخاص در موتور جستجوی گوگل که برای پیدا نمودن چنین  سایت هایی استفاده مینمایند، سایت شما بالاترین نتیجه ورتبه را در بین همه رقیبان خود داشته باشد.

صرافی

بطور کلی  سایت صرافی باید پیاده سازی خاصی داشته باشد. چراکه بازدیدکنندگان باید مدت زمان زیادی را در سایت شما سپری کنند و همچنین بعد از ترک سایتتان به صورت خودکار دوباره به سایت شما بازگردند. به نمایش درآوردن عکسهای ارزهای رایج کشورها به همراه نوسان قیمتهای آن همراه با نمودارها و همچنین آنالیزهای موجود در بازار ایران میتواند از  جالب تربن بخشهای موجود در طراحی سایت صرافی شما باشد.
در آخر میتوانید با قرار دادن آدرس و شماره تلفن و همچنین شماره حساب خود در  سایت، این خدمات را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید  که آسانتر بتوانند از شما ارز مورد نظر را خریداری نمایند.

 

سایت صرافی

در سایت صرافی فروش سکه و ارز این خدمات را به بازدیدکنندگان میتوان ارائه نمود

 

<< قابلیت طراحی صفحه کلیه سرویس های مربوط به امور بانکی و …

<< قابلیت طراحی صفحه  آخرین اطلاعات و اخبار مربوط به تغییرات نرخ سکه و ارز در بازار ایران و حتی جهان

<< قابلیت طراحی صفحه محاسبه اینترنتی هزینه پرداختی برای ارز مربوطه

<< قابلیت طراحی صفحه  اعلام لیست قیمت به همراه طراحی سیستم جستجوی ساده و پیشرفته برای آسان پیدا

نمودن اطلاعات توسط مشتریان

<< قابلیت طراحی صفحه  بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو  در جهت جلب توجه متقاضیان 

<< قابلیت طراحی صفحه دریافت تبلیغات و کسب درآمد از کاربران 

<< قابلیت طراحی صفحه  سیستم تبدیل ارزهای کشورهای مختلف و محاسبه هزینه های آن به تومان

mojadam

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0