تم فارست فارسی

قالب اختصاصی وردپرس go

پس از ارائه نسخه جدید وردپرس ۵ و پس از ارائه ویرایشگر جدید گوتنبرگ، توسعه دهنده های زیادی قالب هایی را برای نشان دادن کارکرد این ویرایشگر جدید ارائه دادند که قالب go نیز یکی از این قالب ها است.

ویرایشگر جدید گوتنبرگ قابلیت های بسیار عالی و جذابی دارد که می توانید با کمک آن حتی صفحات زیبایی را طراحی نمایید.

در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم پوسته go را به عنوان یکی از پوسته های هماهنگ با ویرایشگر گوتنبرگ معرفی کنم.

قالب go هماهنگ با گوتنبرگ

این پوسته یکی از قالب های طراحی شده توسط تیم godaddy است که تا کنون بیش از ۱۰ پوسته دیگر نیز در مخزن وردپرس ثبت کرده اند.

قالب go تا کنون با بیش از ۹.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را از کاربران خود به دست بیاورد.

Go یک پوسته وردپرسی نوآورانه و هماهنگ با گوتنبرگ است که بیشترین تمرکز حود را برای توسعه دهندگان قرار داده است تا بتوانند وب سایت های زیبا ایجاد کنند.

برای استفاده از این قالب، با کلیک روی دکمه زیر می توانید آن را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب قالب ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود قالب go

می توانید پیش نمایش این قالب را در تصویر زیر مشاهده نمایید و با نحوه کارکرد این پوسته و نحوه نمایش آن آشنا شوید.

پیش نمایش قالب go
پیش نمایش پوسته

پس از نصب و فعال سازی قالب go بلافاصله پیغامی برای نصب افزونه های این پوسته برای شما مانند تصویر زیر ظاهر می شود که با کلیک روی لینک Begin installing plugin می توانید صفحه ساز گوتنبرگ با عنوان CoBlocks را نصب و فعال کرده و برای طراحی صفحات خود از آن استفاده نمایید.

نصب افزونه های پیشنهادی پوسته go
نصب افزونه پیشنهادی coblock

CoBlocks قابلیت های بسیاری دارد و با کمک آن و ویرایشگر گوتنبرگ می توانید صفحات بسیار زیبایی را طراحی نمایید، پیش نمایشی از نحوه استفاده از این صفحه ساز را می توانید در گیف زیر مشاهده نمایید.

پیش نمایش صفحه ساز coblocks
صفحه ساز همگام با گوتنبرگ

علاوه بر اینکه با کمک این صفحه ساز می توانید قابلیت های مختلفی را درون صفحات خود به نمایش بگذارید، تنظیمات قالب go نیز قابلیت های بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد.

شفارشی سازی قالب go
سفارشی سازی

استفاده از بی نهایت رنگبندی، تغییر طراحی هدر و فوتر، نمایش آیکون شبکه های اجتماعی و … همگی مواردی هستند که در بخش سفارشی سازی با مراجعه به منوی نمایش >> سفارشی سازی در اختیار شما قرار دارد.

همچنین می توانید قبل از انتخاب و نصب قالب go، پیش نمایش آن را در آدرس wp-themes.com/go مشاهده نمایید و با قطعیت تمام این پوسته را انتخاب، نصب و سارشی سازی کنید.

۵ / ۵ ( ۲ امتیاز )

mojadam

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0