تم فارست فارسی

کیف پول برای مشتریان ووکامرس با افزونه User Wallet Credit System

برای افزایش فروش در دنیای اینترنت روش های مختلفی وجود دارد، برای مثال یکی از روش های موثر برای بازاریابی استفاده از کیف پول برای مشتریان ووکامرس است تا این مشتریان بتوانند با کمک موجودی کیف پول خود خرید کنند.

قبلا در مورد یکی دیگر از روش های ساخت کیف پول در ووکامرس توضیح داده بودم، اما ممکن است بخواهید محصولی را به عنوان کیف پول به مشتری بفروشید و با خرید این محصول کیف پول مشتری شارژ شده و بتواند از شما با موجودی کیف پول خود خرید کند.

این کار برای مواردی کاربرد خواهد داشت که بخواهید قابلیت کیف پول را تنها برای مشتریانی که بارها به سایت شما سر می زنند و همه محصولات شما را می شناسند استفاده کنید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم امکان ایجاد کیف پول برای مشتریان ووکامرس را با یکی دیگر از افزودنی های وردپرس آموزش دهم.

کیف پول برای مشتریان ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد کیف پول ووکامرس معرفی می کنم با عنوان User Wallet Credit System در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از ۸۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۲ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد کیف برای مشتریان ووکامرس با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه User Wallet Credit System

پس از نصب و فعال سازی افزونه، بخش جدیدی با عنوان User Wallet در تب پرداخت ها در پیکربندی ووکامرس مانند تصویر زیر ظاهر می شود.

فعال کردن پرداخت با کیف پول
پرداخت با کیف پول

ابتدا این نوع پرداخت را فعال کرده و سپس به مدیریت آن مانند تصویر زیر بروید.

مدیریت افزونه User Wallet Credit System
مدیریت پرداخت با کیف پول

اکنون پرداخت با کمک کیف پول مشتری در بخش پرداخت های ووکامرس فعال می شود، اما برای شارژ کیف پول هنوز چند مرحله را باید طی کنید.

برای اینکه مشتریان بتوانند کیف پول خود را شارژ کنند و سپس با شارژ کیف پول اقدام به خرید کنند، باید محصولی برای کیف پول مشتری ایجاد کنید. پس به منوی محصولات >> افزودن جدید رفته و مانند آنچه در آموزش ایجاد محصول در ووکامرس توضیح دادم یک محصول ساده با عنوان کیف پول ایجاد کنید.

افزودن محصول کیف پول
محصول کیف پول

دقت کنید برای اینکه این محصول کیف پول برای مشتریان ووکامرس را شارژ کند، باید دسته بندی محصول را Credit قرار داده و پس از یکبار ذخیره کردن قیمت Credit Amount (تومان) را نیز وارد کنید و سپس محصول کیف پول را منتشر کنید.

پرداخت با کیف پول در ووکامرس
پرداخت با کیف پول

اکنون مشتریان شما با خرید این محصول به میزان مبلغ پرداختی، کیف پول خود را شارژ می کنند و پس از آن با شارژ کیف پول می توانند در زمان پرداخت از کیف پول خود استفاده کنند.

۵ / ۵ ( ۲ امتیاز )

mojadam

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0