تم فارست فارسی

گزارش برگزاری اولین میتاپ وردپرس اصفهان

در ۲۷ دی ماه امسال، اولین میتاپ وردپرس اصفهان برگزار شد. در ادامه گزارش برگزاری اولین میتاپ وردپرس اصفهان را بررسی خواهم کرد.

اما قبل از گزارش رویداد، همانطور که قبلا هم توضیح داده بودم، این رویداد در سراسر دنیا و در کشورهای مختلف به صورت آزاد در حال برگزاری است، در کشور ایران نیز این رویداد به همت تیم میتاپ وردپرس ایران، جهت ارتقا جامعه وردپرسی کشورمان برگزار می شود.

در ادامه این مقاله از وردپرس نارنجی گزارشی از برگزاری این رویداد را بررسی خواهم کرد.

گزارش برگزاری اولین میتاپ وردپرس اصفهان

همانطور که پیش از این نیز توضیح دادم، این رویداد در ۲۷ دی ماه در اصفهان برگزار شد. دو سخنران دعوت شده در این رویداد جناب آقای محمد میرمعزی هم بنیانگذار اپلیکیشن ساز اپچار و جناب آقای مجید مجیدی بنیانگذار ووکامرس فارسی بودند.

در ابتدای جلسه و پس از معرفی مختصری از رویداد میتاپ وردپرس، جناب آقای میرمعزی در مورد ماهیت وردپرس و روش کارکرد این سیستم مدیریت محتوا صحبت کردند.

آقای میرمعزی در اولین میتاپ وردپرس
آقای میرمعزی

این موضوع که وردپرس متن باز است، امن است و می تواند انواع سایت ها را پوشش دهد عناوینی بوند که در سخرانی آقای میرمعزی مورد استفاده قرار گرفتند.

این سخرانی حدود ۳۰ دقیقه به طول انجامید و پس از آن با صرف پذیرایی و شبکه سازی کوتاه بین شرکت کنندگان، سخنرانی دوم آغاز شد.

آقای مجیدی در اولین میتاپ وردپرس اصفهان
آقای مجیدی

آقای مجیدی در مورد ووکامرس و ظرفیت بالای این افزونه فروشگاه ساز صحبت کردند و همچنین از قابلیت های بسیاری که به همت تیم ووکامرس فارسی برای کشور ایران به این افزونه اضافه شده است توضیحاتی ارائه دادند.

سخنرانی آقای مجیدی نیز ۳۰ دقیقه به طول انجامید و پس از ان با سوالات شرکت کنندگان در مورد حوزه های مختلف رویداد میتاپ وردپرس به پایان رسید.

این رویداد تنها اولین رویداد میتاپ وردپرس در اصفهان بود و قرار است که از این به بعد رویدادهای بیشمار این چنینی در اصفهان برگزار شود.

در این مقاله تنها گزارش برگزاری اولین میتاپ وردپرس اصفهان را بررسی کردم، در صورت تمایل با عضویت در وب سایت میتاپ می توانید از رویدادهای بعدی مطلع شده و شرکت نمایید.

۵ / ۵ ( ۴ امتیاز )

mojadam

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0